Porównaj oferty kredytów hipotecznych z profesjonalnym ekspertem finansowym!

Kupując nieruchomość z NEOCITY możesz skorzystać z pomocy doświadczonego Eksperta Finansowego Expander Advisors, który porówna dla Ciebie oferty finansowania aż kilkunastu banków oraz pomoże przejść przez wszystkie formalności kredytowe.

Dlaczego Expander?

 • Mamy wieloletnie doświadczenie – działamy na rynku od 2000 r i pomogliśmy w uzyskaniu kredytu tysiącom Klientów.
 • Nasze usługi są bezpłatne – jesteśmy wynagradzani przez banki, to one płaca nam prowizje. Nie oznacza to jednak, że kredyt będzie droższy niż w banku.
 • Negocjujemy – mamy w ofercie kilkanaście banków. Dostęp do tak wielu ofert w jednym miejscu pozwala nam na uzyskanie dla Ciebie najlepszych warunków.
 • Załatwiamy formalności – sprawdzamy Twoja zdolność kredytową jeszcze przed złożeniem wniosków. Pomagamy w formalnościach, skompletowaniu potrzebnych dokumentów i przeprowadzamy przez cały proces kredytowy. Wszystko po to, żeby zaoszczędzić Twój czas i niepotrzebne nerwy.
 • Działamy uczciwie i przejrzyście – nie należymy do żadnej instytucji bankowej. Zawsze prezentujemy plusy i minusy wybranej przez Ciebie oferty kredytowej. Rozmawiamy też o ryzykach kredytu i pomagamy się przed nimi zabezpieczyć. Dlatego właśnie nasi Klienci czują się bezpiecznie na każdym etapie procesu kredytowego.
 • Porównujemy oferty – jeśli masz już ofertę kredytu, możesz pokazać ją naszemu ekspertowi i pozwolić mu poszukać lepszej opcji. Pamiętaj, że oferty banków szybko się zmieniają i często pojawiają się nowe promocje.
 • Obsługujemy kompleksowo – jeśli nie wiesz od czego zacząć, nie martw się! Obsłużymy Cię kompleksowo.

Formularz Kontaktowy


  Inwestor

  neocity

  NeoCity Group to międzynarodowa firma, która od 2003 roku dostarcza wysokiej jakości projekty inwestycyjne i deweloperskie w Europie Wschodniej i Środkowej oraz w Izraelu. W 2006 roku powołana została spółka NeoCity Polska w celu poszerzania działalności grupy na arenie międzynarodowej.

  NeoCity Polska zrealizowała 4 inwestycje mieszkaniowe na warszawskim rynku nieruchomości: NeoVita (Białołęka), NeoSky (Bielany), Intenso (Wola), NeoVillage (Ursus). Kolejną inwestycją jest NeoPolis (Ursus).

  Spółka aktywnie poszukuje nowych działek pod przyszłe projekty.