ODBIERZ MIESZKANIE
URZĄDZONE „POD KLUCZ”!

Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard. Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który jest sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.

JAK TO DZIAŁA?

WYKOŃCZENIE „POD KLUCZ”
KROK PO KROKU

WYBIERZ PROGRAM

DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

Programy wykończeniowe DEER DESIGN to oferta kompleksowa, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz wypracowanie funkcjonalnych rozwiązań służących na lata. W ramach programów wyselekcjonowaliśmy materiały wykończeniowe najwyższej jakości w odpowiednich kategoriach cenowych, które dzielą się na 3 standardy.

CO ZAWIERAJĄ PROGRAMY?

Projekt
+
Materiały
+
Realizacja
+
Nadzór
+
Gwarancja

ZALETY PROGRAMU "POD KLUCZ"

CO NAS WYRÓŻNIA?

 

 • Własna pracownia stolarska i spotkanie z projektantem meblowym
 • Zespół ds. jakości i gwarancji
 • Karta Rabatowa na wyposażenie wnętrz
 • Zmiany lokatorskie w cenie programu
 • Wizualizacja kuchni i łazienki w cenie programu
 • Dobór oświetlenia w cenie programu
 • Możliwość miksowania programów wykończeń
 • Aktualizacja katalogów w oparciu o nowe trendy

Nie zwlekaj Z wykończeniem!

Już dziś zarezerwuj ekipę wykończeniową z gwarancją ceny i terminu realizacji. Wykończenie „pod klucz” to oszczędność czasu, stresu i pieniędzy. To więcej czasu na przemyślane decyzje o wykończeniu Twojego wymarzonego mieszkania!

ZAPYTAJ DORADCĘ O

KARTĘ RABATOWĄ

DEER DESIGN!

Formularz Kontaktowy


  Inwestor

  neocity

  NeoCity Group to międzynarodowa firma, która od 2003 roku dostarcza wysokiej jakości projekty inwestycyjne i deweloperskie w Europie Wschodniej i Środkowej oraz w Izraelu. W 2006 roku powołana została spółka NeoCity Polska w celu poszerzania działalności grupy na arenie międzynarodowej.

  NeoCity Polska zrealizowała 4 inwestycje mieszkaniowe na warszawskim rynku nieruchomości: NeoVita (Białołęka), NeoSky (Bielany), Intenso (Wola), NeoVillage (Ursus). Kolejną inwestycją jest NeoPolis (Ursus).

  Spółka aktywnie poszukuje nowych działek pod przyszłe projekty.